Youth FC Krystal Oleksandriia (Ukrainian: «Кристал» (Олександрія)) is a Ukrainian youth football club based in Oleksandriya, previously also known as MFC Oleksandriya (Ukrainian: МФК "Олександрія" — Municipal Football Club of Oleksandriya).
Attributes | Values |
---|
rdf:type
| |
rdfs:label
| - FC Krystal Oleksandria (en)
- Krystał Ołeksandrija (pl)
- Кристалл (футбольный клуб, Александрия) (ru)
- Кристал (Олександрія) (uk)
|
rdfs:comment
| - Youth FC Krystal Oleksandriia (Ukrainian: «Кристал» (Олександрія)) is a Ukrainian youth football club based in Oleksandriya, previously also known as MFC Oleksandriya (Ukrainian: МФК "Олександрія" — Municipal Football Club of Oleksandriya). (en)
- Krystał Oleksandria (ukr. Футбольний клуб «Кристал», Futbolnyj Kłub "Krystał" Ołeksandrija) - ukraiński klub piłkarski z siedzibą w Oleksandrii w obwodzie kirowohradzkim. W latach 2004—2006 występował w rozgrywkach ukraińskiej Drugiej Lihi. (pl)
- «Кристалл» — украинский футбольный клуб из Александрии. В сезонах 2004/05 и 2005/06 выступал во второй лиге под названием МФК «Александрия». Основан в 2004 году на базе ДЮФК «Кристалл». Команда была муниципальной и финансировалась из городского бюджета, однако после выборов 2006 года новый городской голова отказался финансировать команду и она вновь стала ДЮФК «Кристалл». (ru)
- «Кристал» (у 2004—2006 роках — муніципальний футбольний клуб «Олександрія») — український футбольний клуб з міста Олександрії Кіровоградької області. Команда у 2004—2006 роках грала у другій лізі чемпіонату України. Команда вважається одним з найстаріших футбольних клубів міста . У 2004 році за ініціативою міського голови Олександрії Степана Цапюка команда «Кристал» була перейменована на МФК «Олександрія». Наступний чемпіонат команда не дограла до кінця, знявшись за три тури до кінця першості . Головним тренером команди у 2004—2006 роках був . Відомі гравці: Ігор Черномор, Роман Локтіонов. (uk)
|
foaf:depiction
| |
dcterms:subject
| |
Wikipage page ID
| |
Wikipage revision ID
| |
Link from a Wikipage to another Wikipage
| |
sameAs
| |
dbp:wikiPageUsesTemplate
| |
thumbnail
| |
has abstract
| - Youth FC Krystal Oleksandriia (Ukrainian: «Кристал» (Олександрія)) is a Ukrainian youth football club based in Oleksandriya, previously also known as MFC Oleksandriya (Ukrainian: МФК "Олександрія" — Municipal Football Club of Oleksandriya). (en)
- Krystał Oleksandria (ukr. Футбольний клуб «Кристал», Futbolnyj Kłub "Krystał" Ołeksandrija) - ukraiński klub piłkarski z siedzibą w Oleksandrii w obwodzie kirowohradzkim. W latach 2004—2006 występował w rozgrywkach ukraińskiej Drugiej Lihi. (pl)
- «Кристалл» — украинский футбольный клуб из Александрии. В сезонах 2004/05 и 2005/06 выступал во второй лиге под названием МФК «Александрия». Основан в 2004 году на базе ДЮФК «Кристалл». Команда была муниципальной и финансировалась из городского бюджета, однако после выборов 2006 года новый городской голова отказался финансировать команду и она вновь стала ДЮФК «Кристалл». (ru)
- «Кристал» (у 2004—2006 роках — муніципальний футбольний клуб «Олександрія») — український футбольний клуб з міста Олександрії Кіровоградької області. Команда у 2004—2006 роках грала у другій лізі чемпіонату України. Команда вважається одним з найстаріших футбольних клубів міста . У 2004 році за ініціативою міського голови Олександрії Степана Цапюка команда «Кристал» була перейменована на МФК «Олександрія». Професіональний статус команда отримала 21 липня 2004 року . Команда була включена до групи В другої ліги. А вже 24 липня на стадіоні «Ніка» команда зіграла перший матч у чемпіонаті: з рахунком 1:0 олександрійці перемогли «Гірник-спорт». Свій перший чемпіонат команда завершила на сьомому місці. Наступний чемпіонат команда не дограла до кінця, знявшись за три тури до кінця першості . У Кубку України з футболу команда зіграла два матчі: 8 серпня 2004 року в 1/32 фіналу Кубка 2004/2005 вдома поступилася команді «Спартак-Горобина» з Сум з рахунком 0:3, а в наступному розіграші також в 1/32 фіналу олександрійці поступилися вдома київському «Арсеналу» з рахунком 0:6. Головним тренером команди у 2004—2006 роках був . Відомі гравці: Ігор Черномор, Роман Локтіонов. У жовтні 2006 року команді рішенням міськвиконкому повернули колишню назву «Кристал» . Наразі команда виступає в дитячо-юнацьких змаганнях . У 2008 році заявилася до другої групи чемпіонату Кіровоградської області серед аматорських команд, але згодом відмовилась від участі у цих змаганнях . (uk)
|
gold:hypernym
| |
prov:wasDerivedFrom
| |
page length (characters) of wiki page
| |
foaf:isPrimaryTopicOf
| |
is Link from a Wikipage to another Wikipage
of | |
is Wikipage redirect
of | |
is youthclubs
of | |
is Team
of | |
is tenants
of | |
is clubs
of | |
is team
of | |
is tenant
of | |
is foaf:primaryTopic
of | |