rdfs:comment
| - FC Silmash Kharkiv was an association football club of the Ukrainian SSR and the Russian Empire that was created in 1910 as Sade FC. The club played at its own stadiums.
* Champion of Kharkiv: 1913, 1917 (en)
- El Selmash Kharkiv (en ucraniano, Сільмаш (Харків)) fue un equipo de fútbol de la RSS de Ucrania que jugó en la Primera División de la Unión Soviética, la primera categoría de fútbol de la Unión Soviética. (es)
- Silmasz Charków (ukr. Футбольний клуб «Сільмаш» Харків, Futbolnyj Kłub "Silmasz" Charkiw) – ukraiński klub piłkarski z siedzibą w Charkowie. (pl)
- «Сельмаш» — советский футбольный клуб из Харькова. Основан в 1910 году. Последнее упоминание в 1946 году — игры в Кубке УССР и третьей группе чемпионата СССР. (ru)
- «Сільма́ш» — радянський футбольний клуб з Харкова (УРСР). Виступав у чемпіонатах СРСР 1936 (осінь), 1937—1940, 1946 років, у Кубках СРСР 1936—1939. До 1936 року команда називалася «Се́рп і Мо́лот». В сезоні-38 виступав у групі «А». В тому чемпіонаті його кольори захищали: воротарі: Анатолій Стеценко, ; захисники: Андрій Башкарьов, , Микола Педоренко, Микола Стешенко; півзахисники: Сергій Копейко, , , Віктор Рогозянський, Георгій Топорков; нападники: Федір Лук'яненко, Павло Грабарєв, Анатолій Горохов, , , , , Петро Володимиров, Володимир Іванов. Очолював «Сільмаш» Іван Натаров. (uk)
|
has abstract
| - FC Silmash Kharkiv was an association football club of the Ukrainian SSR and the Russian Empire that was created in 1910 as Sade FC. The club played at its own stadiums.
* Champion of Kharkiv: 1913, 1917 (en)
- El Selmash Kharkiv (en ucraniano, Сільмаш (Харків)) fue un equipo de fútbol de la RSS de Ucrania que jugó en la Primera División de la Unión Soviética, la primera categoría de fútbol de la Unión Soviética. (es)
- Silmasz Charków (ukr. Футбольний клуб «Сільмаш» Харків, Futbolnyj Kłub "Silmasz" Charkiw) – ukraiński klub piłkarski z siedzibą w Charkowie. (pl)
- «Сельмаш» — советский футбольный клуб из Харькова. Основан в 1910 году. Последнее упоминание в 1946 году — игры в Кубке УССР и третьей группе чемпионата СССР. (ru)
- «Сільма́ш» — радянський футбольний клуб з Харкова (УРСР). Виступав у чемпіонатах СРСР 1936 (осінь), 1937—1940, 1946 років, у Кубках СРСР 1936—1939. До 1936 року команда називалася «Се́рп і Мо́лот». В сезоні-38 виступав у групі «А». В тому чемпіонаті його кольори захищали: воротарі: Анатолій Стеценко, ; захисники: Андрій Башкарьов, , Микола Педоренко, Микола Стешенко; півзахисники: Сергій Копейко, , , Віктор Рогозянський, Георгій Топорков; нападники: Федір Лук'яненко, Павло Грабарєв, Анатолій Горохов, , , , , Петро Володимиров, Володимир Іванов. Очолював «Сільмаш» Іван Натаров. (uk)
|