rdfs:comment
| - Boris Cebotari (3 February 1975 – 15 July 2012) was a Moldovan footballer. (en)
- Boris Cebotari, né le 3 février 1975 à Sărăteni en Moldavie et mort le 15 juillet 2012 à Chișinău en Moldavie, était un footballeur international moldave, qui évoluait au poste de milieu de terrain. Il compte 39 sélections et 1 but en équipe nationale entre 1994 et 2006. (fr)
- Boris Cebotari (ur. 3 lutego 1975 w , zm. 15 lipca 2012 w Kiszyniowie) – mołdawski piłkarz występujący na pozycji pomocnika. (pl)
- Борис Чеботарь (молд. Boris Cebotari; 3 февраля 1975, Сэрэтень, Молдавская ССР, СССР — 16 июля 2012, Кишинёв, Молдавия) — молдавский футболист, защитник, полузащитник. (ru)
- Борис Чеботар (молд./рум. Boris Cebotari) (нар. 3 лютого 1975, Серетень — пом. 15 липня 2012, Кишинів) — колишній молдовський футболіст, що грав на позиції півзахисника. Відомий за виступами за низку молдовських клубів вищого дивізіону, передусім за кишинівський «Зімбру», у якому футболіст зіграв понад 200 матчів у найвищому дивізіоні Молдови, та став неодноразовим переможцем чемпіонату та кубку країни. Протягом 10 років грав також за національну збірну Молдови. В Україні відомий також за виступами у найвищому українському дивізіоні за луцьку «Волинь». (uk)
|