An Entity of Type: Thing, from Named Graph: http://dbpedia.org, within Data Space: dbpedia.org

Official relations between Moldova and NATO began in 1992 when Moldova joined the North Atlantic Cooperation Council. However, as Moldova's neutrality is enshrined in its Constitution, there are no official plans for Moldova to join the organization.

Property Value
dbo:abstract
  • Official relations between Moldova and NATO began in 1992 when Moldova joined the North Atlantic Cooperation Council. However, as Moldova's neutrality is enshrined in its Constitution, there are no official plans for Moldova to join the organization. (en)
  • Сотрудничество между Молдовой и НАТО началось еще в 1992 году, она присоединилась к Совету евроатлантического сотрудничества, переименованного в Совет евроатлантического партнерства в 1997 году объединяет 50 стран в рамках многостороннего форума, который обеспечивает процесс диалога и консультаций по вопросам политики и безопасности среди стран-членов НАТО и стран-партнеров. СЕАП является общей политической структурой, в рамках которой развивается сотрудничество между НАТО и странами-партнерами на Евроатлантическом пространстве, а также двусторонние отношения между НАТО и отдельными странами-партнерами, участвующих в программе «Партнерство ради мира» .. И сразу же в 1994 году Молдовой присоединяется к Партнерства ради мира. НАТО и Республика Молдова активно сотрудничают в различных сферах, и постоянно углубляют практическое сотрудничество во многих сферах. Индивидуальный план партнерства 19 мая 2006 подписали Республика Молдова — НАТО. Ключевой целью механизма является укрепление политического диалога и консультации между НАТО и Республикой Молдова с целью обеспечения сотрудничества для поощрения и поддержки внутренних и внешних условий для продвижения демократических реформ. В рамках этого расширенного диалога Молдова получила возможность обсудить и утвердить желание и способность осуществлять основные принципы внутренней и внешней политики, изложенные в Рамочный документ Партнерство ради Мира и в документе Совета евроатлантического партнерства. План IPAP Республика Молдова — НАТО, состоит из четырех основных разделов: * Политические проблемы и проблемы безопасности; * Военные и оборонительные проблемы; * Информирование общественности, наука и планирование чрезвычайных ситуаций; * Административные аспекты, защита информации и ресурсов, содержащиеся в двух отдельных частях: основные политические цели и реформирования Республики Молдова и области реформирования, которые являются предметом консультаций. (ru)
  • Співробітництво між Молдовою і НАТО почалось ще в 1992 році, вона приєдналася до Ради євроатлантичного співробітництва , перейменованої в Раду євроатлантичного партнерства в 1997 році, що об'єднує 50 країн у рамках багатостороннього форуму, який забезпечує процес діалогу та консультацій з питань політики і безпеки серед країн-членів НАТО та країн-партнерів. РЄАП є загальною політичною структурою, у межах якої розвивається співпраця між НАТО та країнами-партнерами на Євроатлантичному просторі, а також двосторонні відносини між НАТО та окремими країнами-партнерами, що беруть участь у програмі «Партнерство заради миру».. І зразу ж у 1994 році Молдова приєднується до Партнерства заради миру. НАТО і Республіка Молдова активно співпрацюють у різних сферах, і постійно поглиблюють практичне співробітництво в багатьох сферах. Індивідуальний план партнерства 19 травня 2006 року підписали План "Республіка Молдова — НАТО". Ключовою метою механізму є зміцнення політичного діалогу та консультації між НАТО і Республікою Молдова з метою забезпечення співробітництва для заохочення та підтримки внутрішніх та зовнішніх умов для просування демократичних реформ. В рамках цього розширеного діалогу Молдова отримала можливість обговорити та затвердити бажання і здатність здійснювати основні принципи внутрішньої і зовнішньої політики, викладені в Рамковому документі Партнерство заради Миру і в документі Ради Євроатлантичного Партнерства. План IPAP Республіка Молдова — НАТО, складається з чотирьох основних розділів: * Політичні проблеми і проблеми безпеки; * Військові та оборонні проблеми; * Інформування громадськості, наука і планування надзвичайних ситуацій; * Адміністративні аспекти, захист інформації та ресурсів, що містяться у двох окремих частинах: основні політичні цілі і реформування Республіки Молдова і галузі реформування, які є предметом консультацій. Молдова прагне наблизитися до стандартів країн євроатлантичного альянсу. Ступінь співробітництва між НАТО та Молдовою в кінцевому рахунку залежить від готовності країни продовжувати свій демократичний процес реформ і зміцнення існуючих демократичних інститутів.У відповідності з даним Планом основними стратегічними цілями Республіки Молдова є: інтеграція в Європейський Союз, посилення діалогу та поглиблення відносин з євроатлантичними структурами. Беручи до уваги свій статус нейтралітету, Республіка Молдова, шляхом впровадження IPAP не переслідує мети вступу до НАТО, але сподівається використати план для посилення перетворень в секторі оборони та національної безпеки. З цією метою в Республіці Молдова була створена політична і правова база для впровадження IPAP, а також необхідні інституційні механізми. В контексті відновлення цілісності держави, Республіка Молдова бажає якнайшвидшого розв'язання Придністровського конфлікту мирним шляхом. (uk)
dbo:thumbnail
dbo:wikiPageExternalLink
dbo:wikiPageID
  • 26922077 (xsd:integer)
dbo:wikiPageLength
  • 13355 (xsd:nonNegativeInteger)
dbo:wikiPageRevisionID
  • 1115547359 (xsd:integer)
dbo:wikiPageWikiLink
dbp:date
  • 2007-10-11 (xsd:date)
dbp:url
dbp:wikiPageUsesTemplate
dcterms:subject
rdfs:comment
  • Official relations between Moldova and NATO began in 1992 when Moldova joined the North Atlantic Cooperation Council. However, as Moldova's neutrality is enshrined in its Constitution, there are no official plans for Moldova to join the organization. (en)
  • Сотрудничество между Молдовой и НАТО началось еще в 1992 году, она присоединилась к Совету евроатлантического сотрудничества, переименованного в Совет евроатлантического партнерства в 1997 году объединяет 50 стран в рамках многостороннего форума, который обеспечивает процесс диалога и консультаций по вопросам политики и безопасности среди стран-членов НАТО и стран-партнеров. СЕАП является общей политической структурой, в рамках которой развивается сотрудничество между НАТО и странами-партнерами на Евроатлантическом пространстве, а также двусторонние отношения между НАТО и отдельными странами-партнерами, участвующих в программе «Партнерство ради мира» .. И сразу же в 1994 году Молдовой присоединяется к Партнерства ради мира. НАТО и Республика Молдова активно сотрудничают в различных сферах, (ru)
  • Співробітництво між Молдовою і НАТО почалось ще в 1992 році, вона приєдналася до Ради євроатлантичного співробітництва , перейменованої в Раду євроатлантичного партнерства в 1997 році, що об'єднує 50 країн у рамках багатостороннього форуму, який забезпечує процес діалогу та консультацій з питань політики і безпеки серед країн-членів НАТО та країн-партнерів. РЄАП є загальною політичною структурою, у межах якої розвивається співпраця між НАТО та країнами-партнерами на Євроатлантичному просторі, а також двосторонні відносини між НАТО та окремими країнами-партнерами, що беруть участь у програмі «Партнерство заради миру».. І зразу ж у 1994 році Молдова приєднується до Партнерства заради миру. НАТО і Республіка Молдова активно співпрацюють у різних сферах, і постійно поглиблюють практичне співро (uk)
rdfs:label
  • Moldova–NATO relations (en)
  • Молдавия и НАТО (ru)
  • Відносини Молдова — НАТО (uk)
owl:sameAs
prov:wasDerivedFrom
foaf:depiction
foaf:isPrimaryTopicOf
is dbo:wikiPageRedirects of
is dbo:wikiPageWikiLink of
is foaf:primaryTopic of
Powered by OpenLink Virtuoso    This material is Open Knowledge     W3C Semantic Web Technology     This material is Open Knowledge    Valid XHTML + RDFa
This content was extracted from Wikipedia and is licensed under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License